×
Ab Ab Ab

CASHBACK DOMÁCNOST JARO

Získejte hotovost k nákupu zpět! Inovujte svou domácnost a ušetřete při nákupu pračky, sušičky nebo chladničky.

Jak získat odměnu?


Nakupte v termínu od 27. 2. do 31. 5. 2024 některý z akčních modelů LG (viz Pravidla nákupní akce) u vybraných prodejců elektro v České republice. Nákup v obchodech NAY akceptujeme do 5.6.


Zaregistrujte se v termínu od 1. 3. do 9. 6. 2024 na lgproradost.cz. Registraci je nutné provést do 14 kalendářních dnů od data nákupu uvedeného na nákupním dokladu. Nezapomeňte nahrát i nákupní doklad a fotografii štítku se sériovým číslem. Registraci v obchodech NAY akceptujeme do 12.6.

V případě, že výrobek obdržíte později z důvodu nedostupnosti, a tedy ještě nemáte sériové číslo, v registračním formuláři zvolte možnost „ČEKÁM NA ZAKOUPENÝ VÝROBEK“.


Po ověření Vaší registrace a splnění podmínek promo akce Vám nárok na odměnu potvrdíme e-mailem, příslušný obnos pak obdržíte zpět do 40 pracovních dnů od data schválení registrace na Vámi registrovaný bankový účet. 

Benefity LG spotřebičů

Pračky a sušičky
Vám ušetří čas i energii. Jsou vyzbrojené speciálním programem, který odstraní až 99,9 % alergenů.

Americké chladničky udrží potraviny déle čerstvé. Inovativní průhledné okno ve dvířkách umožňuje nahlédnout dovnitř, aniž by bylo nutné je otevřít a tím se snižuje ztráta chladného vzduchu.

Kombinované chladničky vynikají funkcí DoorCooling+™, která obnovuje teplotu v chladničce rychleji než běžný systém chlazení, a to díky průduchům v přední části chladničky a silnému proudu chladného vzduchu, což umožňuje rychlejší a rovnoměrnější chlazení. Rovnoměrná teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

CASHBACK DOMÁCNOST JARO