×
Ab Ab Ab

PROMO RECENZE

Zakoupili jste některý z modelů spotřebičů LG této nákupní akce?
Napište recenzi a získejte dárek – kapsle na praní Coccolino:

  • Nákup spotřebiče LG na Alza.cz + recenze na Alza.cz + registrace na lgproradost.cz = Coccolino za 750 Kč
  • Nákup spotřebiče LG u vybraných prodejců + recenze na LG.cz + registrace na lgproradost.cz = Coccolino za 750 Kč
  • Nákup spotřebiče LG na Alza.cz + recenze na Alza.cz i LG.cz + registrace na lgproradost.cz = Coccolino za 1 500 Kč

Jak získat odměnu

 
Nakupte v období od 1. 1. 2022 do 31. 12. 2023 některý z vybraných modelů spotřebičů LG u prodejců dle pravidel této nákupní akce a napište na tento model recenzi.

 
Zaregistrujte se od 28. 7. 2023 do 7. 1. 2024 na lgproradost.cz. Nezapomeňte nahrát nákupní doklad, fotografii štítku se sériovým číslem a otisk obrazovky zveřejněné recenze (z Alza.cz nebo LG.cz).

 
Po ověření Vaší registrace a splnění podmínek nákupní akce Vám nárok na dárek potvrdíme e-mailem. Dárek obdržíte do 40 pracovních dnů na Vámi zadanou adresu.

Benefity LG produktů

Pračky a sušičky Vám ušetří čas i energii. Jsou vyzbrojené speciálním programem, který odstraní až 99,9 % alergenů.

Americké chladničky udrží potraviny déle čerstvé. Inovativní průhledné okno ve dvířkách umožňuje nahlédnout dovnitř, aniž by bylo nutné je otevřít a tím se snižuje ztráta chladného vzduchu.

Kombinované chladničky vynikají funkcí DoorCooling+™, která obnovuje teplotu v chladničce rychleji než běžný systém chlazení, a to díky průduchům v přední části chladničky a silnému proudu chladného vzduchu, což umožňuje rychlejší a rovnoměrnější chlazení. Rovnoměrná teplota je hlavním faktorem pro udržení delší čerstvosti potravin.

PROMO RECENZE